Affinity je globální developerská společnost investující do nemovitostí s vizí, přijímat odvážné koncepty a poskytovat výjimečné.

Vybudovali jsme vynikající tým odborníků se zkušenostmi v oblasti nemovitostí a financí, který nabízí správu fondů, asset management, správy nemovitostí a realitní řešení. Náš tým přímo řídí správu investic v celkové hodnotě více než 5 miliard dolarů z realitních transakcí po celém světě po dobu 20 let. Lokální tým v české republice řídí a rozvíjí investice v celkové tržní hodnotě vice než 2,5 miliardy českých korun.

Affinity zvyšuje hodnotu projektů v oblasti nemovitostí a investic aplikací svých zkušeností ke zvýšení návratnosti investic pro své strategické partnery a investory. Vytváříme a zvyšujeme životní styl a investiční příležitosti, stejně jako místní a ekologické benefity jako přirozenou součást tohoto procesu. Máme vynikající pověst prozíravým výběrem akvizic, ale neusínáme na vavřínech. Minulé výsledky nejsou dostatečnou zárukou pokračování úspěchu, a tak se snažíme zlepšovat a neustále přehodnocovat naši konkurenční výhodu ve snaze o dokonalost.

Robert Whitton

Robert Whitton je celosvětově uznávaný podnikatel v realitách. V roce 2002 založil AAIM Group se Sirem Alexem Fergusonem a revoluci investice do nemovitostí prostřednictvím finančního inženýrství a syndikování. Nyní zahajuje proces přeměny charakteru developmentu prostřednictvím podpory ekologicky udržitelného designu, zapojením luxusní značky a rozšířením komunitního a inteligentního financování, což vytváří nové investiční příležitosti pro širokou veřejnost a zlepšení životního stylu prostřednictvím nemovitostí.