projekt-beroun-2

Podrobnosti o bytovém projektu Na Máchovně – Beroun Hills – Využijte mimořádných cen u vybraných bytů

Dispozice bytů a jejich umístění v budově

Ilustrační video projektu Na Máchovně – Beroun Hills

O projektu bytového komplexu Na Máchovně – Beroun Hills

Lokalita zvolená pro výstavbu nového rezidenčního souboru výhodně těží ze všech kladů města Beroun, které bylo v konkurenci 70 českým měst právem vyhlášeno vítězem ankety Lidových novin, jež v únoru 2008 zkoumala, ve kterém městě se v České Republice nejlépe žije. Město Beroun se i díky cílevědomé koncepci rozvoje města a regionu stává centrem turistického ruchu se zachovalým historickým jádrem a přirozenou vazbou na půvabnou krajinou dvou chráněných krajinných oblastí – Křivoklátska a Českého krasu, v jejichž těsné blízkosti se nachází.

Možnosti k rekreaci a trávení volného času však nezůstávají jen u krás přírodní a historické krajiny. Ve městě se nachází jeden z největších akvaparků v republice, zimní stadion, několik muzeí a galerií, městské kino a je zde budován golfový areál. Pro obyvatele jsou tu provozovány sportovní, taneční i skautské oddíly. Každoročně je zde pořádán hudební festival Talichův Beroun a ve městě se konají pravidelné Hrnčířské trhy.

Podstatnou výhodou místa je rovněž vynikající dopravní dostupnost s přímým propojením města s Prahou dálnicí, která umožňuje bezproblémové 15-20 minutové každodenní dojíždění za zaměstnáním v hlavním městě. Město Beroun je však i důležitým železničním uzlem a komfort dopravního propojení řádově vzroste projektovaným přímým propojením železničním tunelem délky 24,7 km mezi Berounem a Prahou, který po svém zprovoznění v roce 2016 zkrátí cestu do centra Prahy na pouhých 18 minut.

V 1. části výstavby je navrženo zahájení výstavby cca 50 m jižně od ulice Na Máchovně – novým bytovým domem, který svými proporcemi vhodně doplní stávající i projektované stavby v území.

Zahájení stavby objektů 1. části výstavby obytného souboru „Na Máchovně“ je předpokládána na podzim 2011. V 1. části výstavby se počítá se 69 byty, parkováním v garážích pod domem a komerčními prostory.

Celkový projekt obsahuje 650 bytů, přes 1100 parkovacích míst a několik komerčních prostor. Součástí projektu je i vybudování mateřské školky, několika relaxačních míst, hřišť a odpočinkových zón.