Společnost Affinity Czech s.r.o. nabízí tyto základní finanční produkty podporující investiční koupě bytů.

1. Záruka pronájmu

Záruka pronájmu je produkt vycházející z dlouhodobé zkušenosti společnosti Affinity Czech s.r.o. na nájemním trhu.

Produkt spočívá ve smlouvou ztvrzené záruce příjmu v hodnotě 6% ročně z ceny bytové jednotky bez DPH po dobu 2 let od koupě nového bytu.

Produkt platí pouze pro projekty zastřešované společností Affinity Czech s.r.o.

Cílem produktu je minimalizace rizika nového vlastníka bytu s pronajmutím. Pronajmutí bytu může trvat určitou dobu, po kterou by nový majitel neměl příjem právě pro toto nejisté období, je vytvořena záruka pronájmu, která nahradí chybějící příjem od nájemníků.

Produkt obsahuje správu nemovitosti společností Affinity Czech s.r.o., kterou lze využít i po uplynutí doby záruky pronájmu.

2. Nájemní správa bytu

Nájemní správa bytu obsahuje veškeré činnosti související s pronajmutím bytové jednotky, kontrolou plateb od nájemníků a kontrolu plateb veškerých nákladů užívání bytu i hledáním nových nájemníků pokud původní ukončí nájemní smlouvu.

3. Cash back

Produkt cash back je nová forma slevy z koupě bytové jednotky, její význam spočívá v navrácení určitého procenta z ceny bytu po uhrazení celé ceny bytu.

Zvláště zajímavý je tento produkt pro klienty financující koupi bytu 100% hypotečním úvěrem, kteří díky tomuto produktu mohou získat až statisíce v hotovosti.

Přijďte si k nám koupit byt a ještě získat zajímavé peníze pro vylepšení rodinného rozpočtu.