Po přímých investicích do nemovitostí je v současnosti taková poptávka, jako nikdy dříve. Není se čemu divit, hodnotné nemovitosti totiž představují kombinaci výhledu na lukrativní výnosy a maximální jistotu. Ovšem za předpokladu, že máte po boku partnera, který kromě skvělého portfolia disponuje také potřebnými zkušenostmi, silným zázemím a lokálním know-how.

Vyzkoušejte si Vaše investiční možnosti ON-LINE

Více o investicích

Investice do nemovitostí:

Investice do nemovitostí je dlouhodobě jedna z nejefektivnějších možností, jak lze zhodnotit či zajistit Vaše peníze, aniž byste museli vymýšlet nějaké originální know-how. Je to tedy dosti podobné jako investice do akcií nebo dluhopisů, ale je zde významná odlišnost, která nahrává právě nemovitostem.
Oproti akciím nebo dluhopisům je nemovitost hmatatelná a v případě domu či bytu základ ceny nemovitosti tvoří materiály, pozemek a lokalita které mají vždy nezpochybnitelnou hodnotu.

Investice do nemovitostí je pod plnou kontrolou.Nemovitost ve většině případů hodnotu neztrácí, a proto je investice jistá. Trh nabídky a poptávky po nemovitostech je dlouhodobě stabilní. U akcií nemáte sebemenší kontrolu nad firmou, jejiž akcie vlastníte. To, jak se bude firmě dařit, nijak ovlivnit nemůžete. Pokud firma zkrachuje, zůstane Vám jenom několik již bezcenných papírů.

Zajistětě se na penzi vlastním druhým penzijním pilířem!!!

Kupte si byt na hypotéku, kterou za Vás bude splácet nájemník a získejte tak na penzi majetek v řádu milionu korun místo příspěvku penzijních fondů v řádu stokorun!!!!

Investiční koupě bytů podporujeme vlastními investičními produkty!

Využijte teď nízkých úrokových sazeb a tím nízkou měsíční splátku hypotéky, která bude v maximální míře kryta tržním nájemným!

Nabízíme ojedinělý investiční balíček na Českém trhu nemovitostí:

Jedná se o koupi bytových jednotek k investici. Tyto bytové jednotky jsou dále umístěny na trh nájemních bytů a pronájmem za tržní nájemné pak vlastníkovi splácí náklady na hypoteční úvěr nebo jeho převážnou část. Tato investice do nemovitosti je naší společností Trojans Intenational podpořena velmi zajímavou nabídkou a to zárukou pronájmu po dobu dvou let od koupě bytové jednotky ve výši až 6% z ceny bytu bez DPH ročně.

Investiční balíček zajišťuje:

 1. Příjem nájemného z bytové jednotky v době kdy není pronajata do plné výše záruky.
 2. Příjem možného rozdílu v tržním nájemném ve vztahu k výši záruky.

O investičním balíčku Affinity Czech

 • Základem pro možnost poskytnutí záruky pronájmu jsou dlouholeté zkušenosti společnosti Affinity Czech s poskytováním tohoto produktu doposud pouze zahraničním klientům.
 • Produkt platí pouze pro projekty zastřešované společností Affinity Czech.
 • Tento model je využíván našimi anglickými klienty, kteří v Čechách nakupují nemovitosti k investici a tímto způsobem si tak rozšiřují portfolio možných příjmů na stáří či byty po uplynutí záruky pronájmu se ziskem prodávají.
 • Společnost Affinity Czech tento svůj úspěšný produkt teď nově nabízí svým Českým klientům!
 • Záruka pronájmu zabezpečuje garantovaný příjem z nemovitosti a z nejisté investice vytváří garantovaný produkt s minimalizovaným rizikem!
 • Podmínky poskytnutí záruky pronájmu jsou vždy individuálně nastaveny po dohodě s každým klientem dle jeho představ, možností a současných výhod na trhu hypoték.
 • Aktuální informace o hypotečních produktech a kompletní finanční servis zajišťuje náš zkušený hypoteční makléř.

Bližší příklady kalkulací a variant obchodu a pozitivního ovlivnění zárukou

 • na tel. čísle +420 606 733 570,   p. Tomáš Lipták
 • Navštivte nás v naší kanceláři Affinity Czech s.r.o., Beroun – Město, Husovo nám. č. 37/24.